niedziela, 7 lipca 2013

[LIFESTYLE/REPORTAŻ] "Wyłącz System", Dom Spotkań z Historią

nadrabianie zaległości uskuteczniam.
część osób może wie, że na początek tego roku dostałem się na praktyki fotograficzne w warszawskiej galerii(?) Dom Spotkań z Historią. Słowo 'galeria' nie wydaje mi się być poprawną nazwą tej instytucji ze względu na jej 'aktywny' charakter, ale nie wiem jak mógłbym ją nazwać trafniej. jeśli ktoś chce przypomnieć sobie mój początek przygody z DSH odsyłam, oczywiście, na PierreOgarnia photoblog - [REPORTAŻ] Ogólnopolskie Zrzeszenie Kół Naukowych

Po skończonych praktykach, DSH widocznie zaufało mi na tyle, że zdecydowali się na moje tzw. usługi fotograficzne i ja mam tą przyjemność by je od czasu 'czynić'.
dla mnie jest to na tyle frajda, że interesuję się historią, więc mogę łączyć: dwa zainteresowania; uczyć się i pracować; mieć z tego frajdę i zarabiać - na raz.
w zeszłym miesiącu zostałem poproszony o przygotowanie materiałów fotograficznych z tygodniowego programu "Wyłącz System vol 5". Oprócz finału imprezy - Fiesty w warszawskim Koneserze, miałem sfotografować spacery tematyczne po północnej i południowej Pradze i dodatkowe zajawki na ramach eventu, typu kino plenerowe.
W tym poście umieszczam wybrane lifestyle'owo-reportażowe zdjęcia.
Z tego też miejsca serdecznie zapraszam do DSH - ul. Karowa 20 (przy Hotelu Bristol) i ogromne dzięki za zaufanie, współpraca jest dużą przyjemnością !:)
www.dsh.waw.pl
www.facebook.com/DomSpotkanzHistoria - gdzie można odszukać więcej moich zdjęć :)

Niebawem na blogu nowe sety, które nie powstałyby gdyby nie Dom Spotkań z Historią.\

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz