wtorek, 14 sierpnia 2012

[STREET] Street Photo vol 4

!
no dobra, zapraszam do obadania kolejnego packu streetowego z niemal całodziennego wypadu dnia wczorajszego. czemu vol 4 - nie zdążyłem wrzucić jeszcze paczek ze zdjęciami na bloga, które do tej pory były na mojej stronce www.piotrkujko.pl ,temu one niebawem pojawią się gdzieś w postach pod starą datą, będzie na bank info. przypominam, że zarówno blog jak i moja strona skupia fotografie streetowe, reportaże i planowane portrety, innej fotografii póki co się nie trzymam. mam nadzieję, że kolejna paczka Wam się tak samo spodoba jak zdjęcia z Jazzanovy :)  2 komentarze:

  1. Czekasz na moment i ..ciach mamy warszawski rytm:) Fajnie złapałeś gościa będącego częścią wystawy. Wyczekałeś na dobry moment z panną miki i super portrety. Czy w pierwszym używałeś dodatkowych szkieł? Niesamowity gość:) W portretach widać, że ludzie są tak samo ciekawi Ciebie jak Ty ich. To taka udana rozmowa:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tak to wygląda, grunt, że jakoś wychodzi :) dzięki bardzo, a na tą pannę faktycznie trochę się naczekałem. Wszystkie zdjęcia z tej paczki robiłem obiektywem szerokokątnym na pełnej klatce, portrety również fotografowałem tym samym szkłem, gdyż chciałem wykorzystać deformację obrazu z ogniskowej 16mm. W zasadzie kierowałem się tym, żeby tych ludzi trochę "wydobyć" z tego otoczenia, nie zachowywać tego dystansu, taka udana rozmowa:)

      Usuń