sobota, 4 sierpnia 2012

[REPORTAŻ] Jazzanova vol 1

pjona!
otóż tak, warto zacząć od tego, że długo nic tu się nie działo. nie działo się dlatego, gdyż między czasie zrobiłem zaledwie 2 reportaże i opublikowałem je w całości na mojej stronce www.piotrkujko.pl
nie mniej, teraz zachodzą tzw zmiany! od tej pory w portfolio znajdować się będą tylko najlepsze zdjęcia, tutaj zaś będę wrzucał całe reportaże - przykładowo, zdjęć z dzisiejszego wypadu do Jazzanovy będzie kilkanaście, w portfolio będzie może jedno, dwa - najlepsze. służyć ma to temu, że portfolio jest raczej wizytówką, niżeli miejscem które pomieści wszystko - nie o to w tym chodzi. dlatego też, ten blog będzie uzupełniany na bieżąco, portfolio w ciągu kilku dni postaram się odpowiednio przerobić i tam pojawią się zdjęcia najlepsze ze wszystkich moich dotychczasowych zrobionych fotografii.
tyle słowem wstępu, teraz odnośnie dzisiejszego dnia. zdjęcia pod tekstem wykonałem w ciągu niemal całodziennego pobytu w Jazz, gdzie starałem się uchwycić zajawki które chłopaki dzielnie przygotowali - tj skimboard, slackline i pipe'y boxy dla skaterów - Art of Fun Fest ciągle żywy. nie będę wypisywał co tu kto robił, Makara oszczędzę no i 'enjoy'!4 komentarze:

 1. Gruda jest mistrzem skima- ta poza, ten flow, ten luz ! Shaun White skimboardu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. spokojnie, jego też mam jak leży.

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no Piotrze jestem pod wrażeniem. Fajnie widzisz. Działaj dalej:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, Pana to się tu nie spodziewałem ! :)
   Bardzo dziękuję i zapraszam do przejrzenia zdjęć z nowego postu:) Widzę, że u Pana tak samo sporo optyki (co by tu znaleźć wspólny mianownik), więc możemy stwierdzić, że u mnie fizyka poszła właśnie w tym kierunku. :)

   Usuń