poniedziałek, 21 stycznia 2013

[REPORTAŻ] Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013 vol 1

No i w końcu jest!
Niedoczekany materiał z 21 finału WOŚP jest na PierreOgarnia.
Na początek przeprosiny za zwłokę - tzw sesja wyznacza priorytety, jak mawia mój tato "najpierw praca, potem przyjemności".
21 finał Wielkiej Orkiestry, zebrano 39 855 148pln - tradycyjnie dla dzieci i nietradycyjnie dla osób starszych. Pierwsza część materiału zdjęciowego jest ze studia TVP. Zdjęcia zrobiłem we wczesnych godzinach - 9:00 - 13:00, więc na pewno nie ma tu wszystkiego - ale nie o to w tym chodziło. Chciałbym pokazać jak WOŚP oglądany w telewizji wygląda od wewnątrz, w studio.
Organizacja na bardzo dobrym poziomie, profesjonalizm, doświadczenie - nie ma się co oszukiwać, o to fundacji nie możemy zaskarżyć. Przyczepię się tylko do traktowania mediów zewnętrznych, 'ochrona - technicy' traktowali nas trochę nie na miejscu wypraszając fotografów podczas transmisji live poza 'wianuszek Owsiaka'.. to co my tam mamy robić, scenę fotografować ? Mniejsza o to.
Druga część reportażu będzie o przykładowych inicjatywach WOŚP na ulicach - bieg i jedna z ulicznych aukcji. Trzecia - koncerty. Materiały comin soon, tymczasem zapraszam do przejrzenia pierwszego setu:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz